Ekibimiz

Recep Şamil Yaşacan
Recep Şamil Yaşacan
Recep Şamil Yaşacan

Firma Yöneticisi

samil@enda-tour.com

Ufuk Özkan
Ufuk Özkan
Ufuk Özkan

Genel Koordinatör

ufuk@enda-tour.com

Kadir Sırt
Kadir Sırt
Kadir Sırt

Genel Müdür Yardımcısı

kadir@enda-tour.com

Aylin Yılmaz
Aylin Yılmaz
Aylin Yılmaz

Muhasebe Müdürü

aylin@enda-tour.com

Nuray Çakmakay
Nuray Çakmakay
Nuray Çakmakay

Muhasebe Departmanı

muhasebe2@enda-tour.com

Ekaterina Germanova
Ekaterina Germanova
Ekaterina Germanova

Spor Departmanı

reservation1@enda-tour.com

Anna Reshid
Anna Reshid
Anna Reshid

Spor Departmanı

sports@enda-tour.com

Tatiana Pavlova
Tatiana Pavlova
Tatiana Pavlova

Rezervasyon Departmanı

reservation@enda-tour.com

Doğukan Akyıldız
Doğukan Akyıldız
Doğukan Akyıldız

Operasyon Departmanı

operation@enda-tour.com

Erhan Yaşacan
Erhan Yaşacan
Erhan Yaşacan

Sosyal Medya ve İletişim Departmanı

info@enda-tour.com

Tofik Zubanov
Tofik Zubanov
Tofik Zubanov

Spor Departmanı

tofik@enda-tour.com

Jakub Fadl
Jakub Fadl
Jakub Fadl

Bölge Satış Temsilcisi

fadl@enda-tour.com (Arapça , İngilizce , Çekçe , İtalyanca konuşuyor.)

Abdulfatah Fadl
Abdulfatah Fadl
Abdulfatah Fadl

Bölge Satış Temsilcisi

fadl@enda-tour.com

Ufuk Erbinel
Ufuk Erbinel
Ufuk Erbinel

Golf Departmanı Yetkilisi

ufuk.erbinel@enda-tour.com